Komunikat nr 1- feeder 3GPO Zb. Papierok 23.06.2024

Jarosław Pawlak

Okręgowy Kapitanat Sportowy PZW w Katowicach zaprasza członków Okręgu PZW w Katowicach w dniu: 23 czerwca 2024 r. na trzecie w sezonie 2024 zawody z cyklu GP Okręgu w dyscyplinie feederowej.

Zawody zostaną rozegrane na Zb. Papierok Zbiórka do godz. 645

Miejsce zbiórki zawodników przy rybaczówce koła PZW Borynia

Link do miejsca zbiórki    https://maps.app.goo.gl/fhSsaPFajhTwaCATA

Harmonogram godzinowy oraz mapa rozmieszczenia sektorów zostaną podane na odprawie przed zawodami.

Zawody zostaną rozegrane zgodnie z Zasadami Organizacji Sportu Wędkarskiego cz. 7 Załącznikiem nr 2 do Uchwały 176/2023 Prezydium ZO PZW w Katowicach oraz Regulaminem Konkursów „Okręgowe zawody wędkarskie”.

Sędzia główny: Piotr Gołda

Prawo startu w zawodach mają wszyscy członkowie Okręgu PZW w Katowicach, którzy wniosą opłatą startową Limit zawodników dopuszczonych do startu 75. W pierwszej kolejności prawo zgłoszenia dla zawodników uczestniczących w 1 i 2 GPO 2024 Opłatę startową w kwocie 80 zł można uiścić w kasie biura ZO PZW w Katowicach, lub poprzez przelew na konto Okręgu:

nr 40 1020 2368 0000 2402 0168 6377

W przypadku wpłaty na konto, w opisie przelewu musi być wpisane tytułem: 3 Feederowe GPO 2024, imię i nazwisko zawodnika, nr Koła PZW lub nazwa sponsora którego reprezentuje.

Zgłoszenie uznaje się za kompletne po zaksięgowaniu wpłaty na koncie z właściwym opisem przelewu. Przelewy które nie będą miały kompletnego opisu nie będą zaliczane na poczet zawodów i będą zwracane do wpłacającego jednak zostaną pomniejszone o kwotę obsługi bankowej. Termin zgłoszeń upływa 15 czerwca 2024 r. o godz. 2400 W przypadku wpłaty na konto liczy się data zaksięgowania wpłaty na koncie Okręgu. Rezygnacja ze startu w zawodach z prawem zwrotu opłaty startowej przysługuje tylko zawodnikom, którzy dokonają rezygnacji do 15 czerwca 2024 r. do godz. 2400. Po tym terminie opłata startowa w całości przechodzi na koszty organizacji zawodów.

04 czerwca 2024r                                                           Okręgowy Kapitanat Sportowy